Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Saphire HD3450 Windows 7...

Saphire HD3450 Windows 7 alatt a saját drivereivel csíkoz játékok közben. Windows XP alatt viszont tökéletesen működik. Aki tudja mi lehet a baj kérem szóljon?

Figyelt kérdés
Van egy Saphire HD3450 típúsú AGP-s videókártyám. Az összes 7-re való driverét végig próbáltam és akkor is. De 7 alatt xp driverrel nem csíkoz viszont újraindul a gép.

2013. dec. 14. 22:27
 1/7 A kérdező kommentje:
"Sapphire". Rosszul írtam a nevét.
2013. dec. 14. 22:31
 2/7 anonim ***** válasza:
Ezen már csak az új videókari segít!
2013. dec. 17. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
De Xp alatt működik és régen win7 alatt is ment csak most kezdte el csinálni.
2013. dec. 18. 12:25
 4/7 anonim ***** válasza:
Hu nemtom. De lehet valami , szedd le a GPU tweak nevű programot ott tudod állítani vedd lejjebb vagy feljebb!
2014. jan. 4. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Ennek a szoftverébe gyárilag bele van téve az AMD overdrive ami ugyanezt tudja, de soha nem volt még a kari húzva egy szemet sem. Nem lehet esetleg hogy a rendszer telepítő lemez rossz? Én mostmár csak arra tudok gondolni.
2014. jan. 5. 14:38
 6/7 papagenou ***** válasza:
"... csak most kezdte el csinálni." ergó mostanra ért oda a kártya, hogy már nem bírja húzni azt a bizonyos igát. a régi kártyákkal előbb-utóbb megtörténik, sőt néha 1-2évesekkel is...
2014. jan. 9. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Lecseréltem a rendszert egy másik fajta win7- re és azzal jó azért köszönöm a bíztatást.
2014. febr. 2. 17:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!