Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Kattog a vinyóm de miért?

Kattog a vinyóm de miért?

Figyelt kérdés
Úgy kattog mint ez itt: http://www.youtube.com/watch?v=dqb0UrLKaYE leszámítva h nekem ez egy sima SATA 2-es belső vinyó...VISZONT működik...csak kattog vmiért...Mi a fene baja lehet?! a HD Sentinel nem ír semmi hibát!!
2013. dec. 17. 01:10
 1/3 anonim ***** válasza:
akad az olvasófej minimálisan esetleg a chip hibás benne azt tanácsolom hogy mentsél le róla minden fontosat mert annak a vinyónak hamarosan annyi így kezdődik kussal végződik akkor már kattogni nem fog de működni se sajnos
2013. dec. 17. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én viszont mechanikai hibára gyanakodnék, viszont én is azt javaslom, vegyél egy másikat és másold rá a tartalmát, ezt meg kukázd, ugyanis ha ezzel elkésel, és tönkremegy, akkor egy 100-as lesz az adatmentés, ha fontos dolgaid vannak rajta.
2013. dec. 17. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Semmi fontos nincs rajta! :) Szerintem vhol hatalmas kötethiba lehet a lemezen! Ugyanis leválasztottam róla 20GB-ot és a maradék pl ha formázom egyáltalán nem kattog!! az a 20gb úgy kattog ha csak formázást is nyomok rá mint a fene! :DD Nincs vkinek vmi progija ami vhogy kitudná javítani a sérült szektorokat?! Ami érdekes még tényleg h HD sentinel sem mutat semmit! ...Dehát egy progiban nemlehet bízni ügyebár...
2013. dec. 17. 17:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!