Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hogyan kell beszerelni egy...

Hogyan kell beszerelni egy videókártyát?

Figyelt kérdés
Nem várom el hogy szóról-szóra leírjatok mindent, de egy jó kis linket megköszönnék:) Tudom, sok helyen leírják, de nekem a legalaposabb és legegyszerűbb leírásra lenne szükségem:)
2013. dec. 21. 09:41
 1/7 anonim ***** válasza:

egyszerű (nem vicc)

be kell dugni az alaplaba, ahova bemegy, majd ha van rajta(videókártya) olyan hely ahova dugni lehet valamit, akkor a tápegységből jövő kábelt kell beledugni, szintén olyat ami belemegy

2013. dec. 21. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Olvastam hogy a driver-ét is fel kell telepíteni. Tudsz/tudtok esetleg egy linket adni egy jól működő driver-ről?:)
2013. dec. 21. 09:54
 3/7 anonim ***** válasza:

Ez nem cigi,hogy csak úgy kérünk egyet.


Minden VGA-nak van saját drivere,egyrészt rajta a telepítő lemezen,vagy az AMD illetve Nvidia honlapján a legfrissebb verzió,amit a kártya típusa alapján tudsz letölteni.

2013. dec. 21. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Bocsi elfelejtettem leírni a kártya típusát: Sapphire HD 7770, nincs drivere, OEM cucc.
2013. dec. 21. 09:59
 5/7 A kérdező kommentje:
Ja és most integrált videókártya van a gépemben.
2013. dec. 21. 10:04
 6/7 anonim ***** válasza:

[link]


képek alatt download és ott kiválasztod a windowsod típusát, majd submit gomb és leszeded a legfelsőt(leghosszabb nevű)

2013. dec. 21. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Picit másképp néz ki, de azért remélem jó lesz:)
2013. dec. 21. 10:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!