Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Asus x550c notebookon hogy...

Asus x550c notebookon hogy tudom feltelepíteni a webcamot? Teamwiever programon valaki segítene megcsinálni? USB2. 0HD UVC webcam. Sűrgős.

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy vettünk 2db asus x550c laptopot, az egyiken működik a webcamera amikor pl. femegyek chatrouelettre, de a másikon nem kapcsol be. Pedig ki ttudom választan hogy be legyen kapcsolva aztán azt írja hogy nincs

cam...Illetve Fn+ hangerő gombokkal miért nem működik a volume +;-? Csak a fényerőt tudom állítani..se a touchpadzárást se semmi mást. Elvileg úgy olvastam ehhez is driver kell. Teamwiever programon keresztül valaki megtudná nekem csinálni? Nagyon szépen megköszönném!



2013. dec. 21. 13:02
 1/3 czepe válasza:
[link] az asus márkanévnél vannak a kamera driverek :)
2013. dec. 22. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
ide be kell reggelni, de vmiért nem engedi.
2013. dec. 22. 23:13
 3/3 A kérdező kommentje:
sikerült..de nem ingyenes..
2013. dec. 22. 23:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!