Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » 2013-ban mennyire jó még ez a...

2013-ban mennyire jó még ez a Macbook?

Figyelt kérdés

Van lehetőségem Windows-ról Mac OS-re váltani.

Intel Core 2 Duo 2.1GHz proci

2x1gb 667MHz ram

Hitachi 250gb 2,5'

144MB intel GMA X3100 VGA

Új akksi, Új töltő, Új táviranyito,Új TV kábel, Billentyűzet védő,Fedlap védő, Hátlap védő, Képernyő védő, Táska



2013. dec. 22. 22:10
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
nem vedd meg.. minimum i5-öset vegyél, ssd-vel.
2013. dec. 22. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Nehogy megvedd.

Elavult konfig.

2013. dec. 22. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
42%
De akkor is Mekk... És az nagyon menő ám.
2013. dec. 22. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Van lehetőséged, pontosan. Nem kötelező, nem éri meg. Amennyit elkérnek egy olyan gépért, ami ráadásul nem is tud sokat... Egy normális macbook 600ezer forint, na abból milyen pc-t lehetne már összerakni?(pl.:2x gtx780, i7 proci...)
2013. dec. 22. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Értem. Köszönöm a válaszokat. Sosem volt közöm Apple termékekhez, ezért sem tudom, mi belőlük az újabb, melyik van régebb óta a piacon.

Egy ilyen Macbook Air milyen szerintetek?


Processzor 1,4 GHz Intel Core 2 Duo

Memória 2 GB 1067 MHz DDR3

Grafika NVIDIA GeForce 320M 256 MB

2013. dec. 22. 22:24
 6/16 BM-Striker ***** válasza:
74%
Gyenge hardveresen.
2013. dec. 22. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
70%
A MacBook irreálisan drága. Egy 150 ezres konfigot egy almás kaszniba elsóznak 4-500 ezer forintért, plusz egy winről áttérőnek csupa szívás. Tehát ha nincs szükséged rá valamilyen speciális alkalmazás miatt, kerüld el messziről.
2013. dec. 22. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 BM-Striker ***** válasza:

Ha az extra vámot levonod, akkor a MBP/MBA/iMac hasonló árban van más cégek hasonló kategóriájú modelljeivel.



Ha Mac-et szeretnél használni keress egy 2008-as Macbbok Pro-t keress ami még nem unibody, egyike legjobban sikerült notebook-oknak, a core 2-es korszakból, és egyész jó áron meg tudod kapni.

2013. dec. 22. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
54%

Látom betalált a sok nyomorék akik még életükben nem használtak Macet, de tutira pattanásos arccal nyomják ezerrel a wowot az összetákolt asztali pc-n, aminek kb köze nincs egy mac-hez, de még egy hasonló kategóriás laptophoz sem.


Ami a kérdésben van pont olyan gépem volt. Kivéve, hogy WD és nem Hitachi vinyó volt benne.


Most is meg van még, de már nem én használom. Nem egy erőgép az tény, de tökéletesen működik igaz már csak Liont lehet rá tenni és az újabb rendszereket már nem támogatja. Tehát ezzel tisztában kell lenni.

Ahogy írtam tökéletesen használható feltéve, hogy nem ezen akarsz videót vagy zenét vágni, bár azt is lehet rajta ha van elég időd :). Na meg ha normális áron adják.


Egyáltalán mennyit kérnének érte?

2013. dec. 22. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
27%

# 9

Kb. 30 éve voltam pattanásos, és amikor én már számítógépeztem, akkor Te még takonnyal etted a babapiskótát.

De elmondhatod okos tojás, hogy pl ebben mi a 415 ezer forint: [link]

150 ezer a gép , 265 ezer a sznob adó az ilyen agyhalottak számára, mint Te. Ennyiért már nagyon csúcs laptopot lehet venni, asztali gépről meg már nem is beszélek. És nem összetákolt asztali gépem van, hanem egy laptop i7-es procival, 2 gigás nVidiával, 8 giga rammal (és csak 210 ezer volt), úgyhogy csak mosolyogni tudok ezen a 1,3 GHz-es procival szerelt mekken, de Te örülj neki, hogy ilyen is van. ;-)

2013. dec. 23. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!