Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » 2013-ban mennyire jó még ez a...

2013-ban mennyire jó még ez a Macbook?

Figyelt kérdés

Van lehetőségem Windows-ról Mac OS-re váltani.

Intel Core 2 Duo 2.1GHz proci

2x1gb 667MHz ram

Hitachi 250gb 2,5'

144MB intel GMA X3100 VGA

Új akksi, Új töltő, Új táviranyito,Új TV kábel, Billentyűzet védő,Fedlap védő, Hátlap védő, Képernyő védő, Táska



2013. dec. 22. 22:10
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
ahogy írták kerüld a macket.. én már amióta bejött az iphone csak azt használok abból is mindig a legújabbat ipad, ipod minden megvan szoval elég nagy fan vagyok de számítógépre Applenak egy forintot nem adnék maximum ha videóvágás egyéb más dolgokra használnám arra nagyon jó de egy otthoni felhasználásra csoda gépet tudnál kihozni abból az árból legalább 2-őt szóval ha nem ilyenekre használod kerüld és vegyél rendes pc-t vagy laptopot jobban megéri
2013. dec. 23. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 BM-Striker ***** válasza:

Az tény, hogy sima Macbook minőségileg nem volt egy kiemelkedő darab.


Ha ez a műanyagházas változat, akkor 60-70 et ée használtan.

2013. dec. 23. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

ma 00:07

Jól van okoska! Lehet, hogy 210e volt, de az apple nem is abban a műanyag gagyi világban játszik. Nézzük már meg a minőségi darabok árait. Jéééé azok is ott vannak, mint a Macek. Milyen érdekes.

Jah jut eszembe a te gépednek van 10 órás üzemideje? Jah, hogy nincs, bocs én egész nap használom és nem kell töltővel rohangálnom.

Van ekkora felbontása? Ja, hogy nincs, hát bocs.

Ja, hogy a tiédnak fos kopogós műanyag háza van, hát bocs, hogy engem érdekel, hogy valami szép és jó minőségű is legyen.

Savanyú a szőlő, mi lúzer?

2013. dec. 23. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 BM-Striker ***** válasza:

Először is kérdésben szereplő sima Macbook az "gagyi műagyag katerória", aminek messze nincs 10 órás üzemideje, és WXGA felbontás egyáltalán nem kiemelkedő.


Ez csak egy átlagnál jobb core2 alapú használt notebook.


A 2010-es colos Air használat mellett 5 órát bírt ki újonnan.

2013. dec. 23. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
41%
Milyen minőségről beszélsz te? Volt már (bal)szerencsém macbookhoz, hát nem nagy szám. Csak az almát kell megfizetni, ami rajta van. A töltőkábele meg el volt szakadva, normál használat alatt. Nem azért, mert dobálták, hanem mert ilyen "jó" a minősége.
2013. dec. 23. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
43%

ma 09:30


1. Nem műanyag, hanem szál csiszolt alumínium, igényes, szép, masszív.


2. 4 órás akkuja van, de mivel csak hálózatról használom, így nincs is sok jelentősége.


3. 1366x768-as felbontása van, ami egy 15,4-es kijelzőnek elég is.


4. Nem savanyú semmi. A 4-500 ezres kategóriás MacBook hardveresen messze elmarad a notimtól, úgyhogy ezen nincs mit irigykednem, és a Mac OS sem mozgatja meg a fantáziámat. Én az ésszerűség és praktikusság híve vagyok, ezért nem érdekel, hogy mi a menő a tükör hobbitok körében. Jobb nem lesz a mac-et használóknak, max az arcuk térfogata duplázódik meg. ;)

2013. dec. 23. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!