Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Van 2db 1GB-os ramom és már...

Prototype18 kérdése:

Van 2db 1GB-os ramom és már régóta lassú a gép hiába telepítettem újra ugyan azt csinálta, tegnap ki vettem az egyik ramot mert haverom gépét csináltuk és hogy jó-e a ram foglalata és amikor vissza akartam tenni csak pittyeg vele a gép, '? '

Figyelt kérdés
a ram tuti jó mert itt is felismerte előtte nekem meg ott is, és a típus és még a mhz is egyezett a másik rammal, de amióta ki vettem valamennyivel gyorsabb a gép, haldoglott a ram és a másik alaplapba ki pusztult és az miatt volt lassú a gépem?
2013. dec. 24. 09:26
 1/4 anonim ***** válasza:

Igen. van ilyen, hogy a Ram hibálya miatt lassúl a gép.

de azis lehetséges, hogy a memória foglalata hibás.

Ezt így nehéz megmondani.

2013. dec. 24. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Még jelentkeztek olyan problémák hogy másoláskor 100% cpu illetve a winchester kondiciója 81% az is közre játszhat?
2013. dec. 24. 09:34
 3/4 anonim ***** válasza:

Azért írtam, hogy nehéz erre választ adni, mert ahhoz látni kéne a gépet működés közben, illetve a pontos konfigot sem ártana tudni. Egy gpnek sok összetevője van ami okzhat ilyen jellgü hibát. Sorba ki kell zárni a lehetőségeket, és még ez után sem mindíg biztos, hogy meg lesz a megoldás. Akár az alaplap hibálya is okozhatja. Vagy csak egyszerűen gyenge a masina. Sokminden lehet.

Boldog Karácsonyt !

2013. dec. 24. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, viszont kívánom :)
2013. dec. 24. 10:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!