Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hogyan lehetne elérnem hogy...

Hogyan lehetne elérnem hogy legyen vezeték nélküli netem?

Figyelt kérdés
Sziasztok kaptam egy gembird nsw r2 tipusu wifi rutert. Az a gondom vele hogy telepitő cd nincs hozzá. Probáltam vebes felületen beállitani de 192.168.0.1 ip cimen nem történik semmi. Ugy gondolom jol van össze dugva. adsl kábel a modemhez a modem összekötve a ruterel és ez megy a gépbe. Hogy lehetne netem ? Remélem valaki az ünnep ellenére is tud segiteni Boldog Karácsonyt
2013. dec. 24. 13:58
 1/5 anonim válasza:

Szia. Eloszor is ha biztos vagy benne, hogy jol ossze van dugva de a 192.168.0.1-el nem jon be semmi akkor nezd meg a parancssorban mit kell beirnod a bongeszo keresojebe. Ezt ugy tudod megtenni, hogy ramesz a start menure es itt a keresesbe beirod ezt: cmd. Ezutan bejon egy parancssor. Ide ird be hogy: ipconfig majd nyomj egy entert. Ilyenkor kilistaz par dolgot es neked az Alapertelmezett atjaros cimet kell megkeresned es bemasolnod a bongeszodbe. Ezek utan be kell jojjon a router menuje es elvileg ker jelszot es felhasznalot. Ez router fuggo hogy mi az alap de altalaba admin admin vagy admin default. Ha kell segitseg a wifi beallitasban is akkor nyugodtan irj segitek abban is.

Kellemes unnepeket neked is.

2013. dec. 24. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 macika55 ***** válasza:

Olvasd el a bekötését.

[link]

Próbáld meg az IE url sávjába beírni a címet.

192.168.16.1

2013. dec. 24. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Elképzelhető hogy már az össze dugásnál elszúrtam valamit!? mert ha a ruter is csatlakoztatva van abszolut nincs netem és akkor a ipconfig parancsra is azt irja hogy adathordozó leválasztva.
2013. dec. 24. 14:20
 4/5 anonim ***** válasza:

192.168.1.1 próbáld meg ezzel

http://www.youtube.com/watch?v=3JVur5RG3f8

2013. dec. 24. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy az ip cimes megoldás abszolut nem működik mivel ha a ruter csatlakoztatva van nem észlel netet. ha a modemvan simán géphez kötve akkor van netem csak ugye nekem pont wifi kéne
2013. dec. 24. 16:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!