Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Tabletre szeretnék telepíteni...

Tabletre szeretnék telepíteni játékot (pontosabban sd kártyára). Hogyan?

Figyelt kérdés

Alcor Zest D714i 4Gb-ról lenne szó.Szeretném felrakni rá a NFS MW-t,de nincs elegendő tárhely.Raktam bele egy 32 gigás memória kártyát.Erre valahogy rá lehet telepíteni?

Nem rootolt,új cucc,rootot még nem találtam hozzá.

Tárhelynél ezt írja:

Összes tárhely 0,98Gb,nand flash 1,98 GB,1 giga ram(gondolom így 4 GB a cuccos+ a 32gb external sd.

2055Mb-ot kér a játék(az 9sszes tárhelyet kellene valahogy kibővíteni,nem a nand flasht gondolom)

Ehhez nyilván újra partícionálás kellene illetve root,meg valahogy a 32 gigásra kellene megoldani a dolgot.



2013. dec. 26. 14:42
 1/3 anonim ***** válasza:

Először is rootolnod kell a tabletet.

Utána feltelepíted ezt a programot:

[link]

ezzel áthelyezhető a több gigabájtos játék data könyvtára a cserélhető memóriára , úgy hogy a tablet azt hiszi még mindig a belsőn van.

2013. dec. 26. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Az a gond,hogy 12-13Mb az alapjáték, utána tölti le a 2GB frissítést.Valahogy úgy lenne jó,ha alapból oda tudnám telepíteni,nem kellene áthelyezni.


Esetleg tudsz rootot hozzá?

valamelyik másik tabé kompatibilis lehet?


Kernel 3.0.36+root@yf-desktop#10 Sat Sep 21 09:45:27 CST 2013

Build szám:

rk30sdk-eng 4.2.2.JDQL39 eng.root.20130921.114031 test-keys

2013. dec. 26. 15:27
 3/3 anonim válasza:
nekem is root problémám adódott hol hogyan lehet rootolni őt?
2014. dec. 12. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!