Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Tudnátok nekem valami jó...

Tudnátok nekem valami jó anime szerű online mmorpg-t? Ilyenre gondolok ezz nagyon tetszett Dragon Ball Online mert fejlődni kell, meg skill pontok vannak, partyba lehet menni egymással, voltak rajta fejlesztések, stb ELŐRE IS KÖSZÖNÖM

Figyelt kérdés
2013. dec. 28. 02:00
 1/4 anonim ***** válasza:
2013. dec. 28. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
nagyon szépen köszönöm ezz tényleg tetszik video alapján le is töltöm
2013. dec. 28. 11:09
 3/4 anonim válasza:

Tera

A legjobb, bár elég magas a gépigénye.A grafikája tisztán japán beütésü , nagyon szépen kidolgozott.

2013. dec. 28. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Blade & Soul !!! (még csak a koreai béta teszt folyik - béta tesztelő vagyok)


Igaz koreai fejlesztés, de grafikában olyan mint a japán játékok. A Skill és XP rendszere nagyon jó. Kell hozzá egy bizonyos gépigény, de megfelelő konfiggal egy laptopon is elfut. Ami nekem nagyon tetszik (van aki pont nem szereti), hogy van benne egy picike NG (non-gravity), azaz leugrik egy 4 méter magas épületről, és 10-12 méter múlva érkezik le. A Class rendszer kissé keszekusza, de pont ez a jó benne, mert olyanra formálhatod a karaktered stílusát (harcmodor, skillek, fejlődés, stb) amilyenre akarod. Nincs ruházati és fegyverzeti megkötés. Azaz mint általában az mmo-kban a varázslóknak nem feltétlenül kell köpenyt viselniük (de természetesen azzal indul), hanem lehet rá ugyanolyan páncélt adni, mint egy harcosra. Az ellenfél (pvp és war esetén) nem látja a másik kasztját és osztályát, így az öltözékkel eléggé meg lehet téveszteni. Jó taktika warnál, egy harcost, vagy tank karaktert varázslóköpenybe öltöztetni, megbújni hátul, majd a harc kezdete után pár perccel lassan kisétálni előre (az ellenség meg fog állni, ugyanis a varázslók ilyen visszaverő pajzsszerűséget hozhatnak létre, amit ha az ellenfél üt, magát sebzi, így logikusan megállnak ha előre mész, mert ha megütnék a falat amit igazából nem is tudsz létrehozni, megölnék magukat), és mikor az ellenség megállt, hirtelen elkezdeni kaszabolni őket.


Még lehet jönni béta tesztre. Nincs követelmény se meg semmi, csak annyi hogy folyamatosan (naponta, saját időzónánk szerint éjfélig) küldeni kell egy jelentést. Részletesen leírva mindent. Meg vannak adva a pontok, és neked mindegyik ponthoz legalább ezer karaktert kell írnod. Ha nem teljesíted a napi jelentést, akkor automatikusan kidobnak a bétából, és csak megjelenéskor játszhatsz. free-to-play lesz mikor kijön, viszont a béta tesztelőknek kiegészítők és pár plusz cucc jár, szóval érdemes.

2013. dec. 30. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!