Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Van 200000 forintom. Xbox...

Van 200000 forintom. Xbox one-t, vagy PC-t vegyek? Jelenleg van egy amd a10 6800k-s gépem meg jön a mantle és a kaveri, stb. De a gépek olyan gyorsan elavulnak hogy sajnálom rá a pénzt. Akkor mit vegyek?

Figyelt kérdés
Amivel játszok : BF4, COD:GHOSTS, MW3, stb.. Illetve az Xboxról mit kell tudni? (jelenleg van egy xbox 360-am)
2013. dec. 29. 20:40
 1/10 anonim ***** válasza:

Szerintem XBox-ot vegyél, mert a PC-hez szükségeltetik, hogy az ember ne azon gondolkodjon, hogy mikor fogy el a gépéből az erő.

Szerintem mi még azt is élvezzük, hogy mindig valami újat pakolhatunk bele :)

Itt egy cikk az új Box-ról: [link]

Jó játszást ha meg lesz!

2013. dec. 29. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
PS4-et vegyél, ha konzolt akarsz, én maradok a PC-nél. Abba belegondolhatsz, hogy konzolra minden játék 17-8 ezer forint, annyi pénzből meg tudnád fejleszteni a géped, amin azzal játszhatsz, amivel csak akarsz, akár tört játék, akár eredeti(az is sokkal olcsóbb).
2013. dec. 29. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
PC az a legjobb: jobb grafika ,modok,fejleszthetőség,és vannak olyan helyek mint például steam ahol olcsóbbak sokkal a játékok,nem csak játékra jó és még sorolhatnám az érveket. Ha meg nagyon konzolt szeretnél akkor PS4-et válaszd.
2014. jan. 2. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Ácsi,sok tudatlannak üzenném hogy kezdetben minden új konzolnál 17-18k-s volt a játékok árai,de még a PS2-nél anno megjelenéskor is 17e Ft volt minden AAA játék cím! Ennyit eről.

Másik meg ne azzal érvelj már hogy PC-n ingyen van a játék,attól hogy lopsz csalsz hackelsz nem leszel jófej,inkább az én szemembe egy csicska élöskődő paraszt,aki ellopja mások munkáját! AZTÁN meg ezek a nyomorékok szólják le előbb a játékot hogy fúú de szar,persze szar ha nincs bevételből pénz amiből fejlesztik a következő részt esetleg egy teljesen új játékot.

2014. jan. 7. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
37%
Mégis szerinted kit érdekel, hogy ki lesz a te szemedben "jófej"? A lopásról meg annyit, hogy nem mindenkinek vannak 10-20 ezrei egy játékra, na meg mi van akkor , ha (utólag)nem is tetszik a játék vagy hamar megunom vagy netalán nem érdekel a multi és sorolhatnám! Nyugodj meg van elég pénzük a játékok fejlesztéséhez...
2014. jan. 20. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
A válaszom: Csatlakozom az előttem szólókhoz a gép multifunkcionális és az Xbox játékokon megspórolt pénzeddel könnyedén tudod fejleszteni a géped :D
2014. jan. 20. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Ki mondta h kötelező megvenni a 10-20k-s jétékokat? De mondjuk érdekes hogy PC-re fussa de játékra már nem,na mindegy...

De amúgy ha vár valaki mondjuk fél évet eléggé lemegy az áruk a játékokak,PC-s és konzolos is egyaránt.

ÉS honnan lenne pénze a kiadónak szerinted,ha mindenki letöltené? Jó olyan nem lesz de akkor is azért szerintem szemétség,ha más megveszi akkor már mindenki.

Az meg hogy megnézem h tetszik e is hülyeség,ott a youtube csomó videót felraknak róla :)

Mondjuk ha utánna megveszi akkor nincs probléma mert elvégre megvetted csak megnézted milyen,de én konkrétan azokra céloztam akik letöltik a játékokat holott PC-re még olcsóbb is.

Ez most hasonló mint sok hü lye magyar megveszi Németországból a 800.000km-ert futott i7-es BMW-jét de benzinre már nem tellik,meg alkatrészre se csak gondolta jó lesz felvágni vele.

2014. jan. 20. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Annyival kiegészíteném magam, hogy ha meg megtetszik a játék akkor meg úgyis megveszem!
2014. jan. 20. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

Azzal én is egyetértek, hogy szemétség meg lopás, de máshogy (nekem legalábbis) nem telik :(


U.I.: A gamer gépet meg még csak tervezhetem :D

2014. jan. 20. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Persze,magyar viszonyokhoz képest ezek a játékok nagyon drágák :S

Meg most ezek a 18e Ft-os játékok is egy vicc kategória,nem értem mért drágák úgyhogy az ember néha letölt pár dolgokat,de a nagyobb címeket szerintem akkor is érdemese megvenni,még ha nem is ha megjelenés napján mert akkor a legdrágább

2014. jan. 21. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!