Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Xbox classic dvd tálca nem...

Xbox classic dvd tálca nem nyílik, hogy tudnám megcsinálni?

Figyelt kérdés
Öcsém most hozott egy Xbox classicot, ami nekik sem működött rendesen, de nem nyúltak hozzá, én viszont szétszedtem, hátha megtudom csinálni. Problémám: Nem tudom kinyitni a dvd tálcáját,még szétszedve sem. Tűvel, gémkapoccsal nem tudok próbálkozni, mert nincs rajta elöl lyuk. Megköszönném, ha valaki tudna valami ötletet adni.

2013. dec. 29. 15:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Hát akkor az összeszereléskor valamit nem tettél jól a helyére. Sztem szedd szét még 1x, és figyelj jobban az összerakásnál.
2013. dec. 29. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
én tudom hogyan kell megcsinálni,ezzel foglalkozom már vagy 12 éve csak x classical..
2013. dec. 30. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:

Ezzel foglalkozol 12 éve és nem tudod hogyan nyiss ki egy bármilyen dvd,cd rom tálcáját?? Hát a mechanikával tisztában kell lenni elsőnek is! Aztuán fogod rádugod az xboxra ,tehát adj neki tápot majd azután következik az hogy ne lyukat keress mert valszin, ez az a fajta amin nincsen,de helyette van egy kis négyszög szerű kis üresedés a tálca alatt ahova már viszont egy csavarhúzót is be lehet nyomni!

Nyomj a cd kiadása gombra,eject, majd mikor hallatja azt a jellegzetes hangot hogy ki akarok nyilni de motorékszij,vagy a fogaskerék túl szaladt,akkor próbáld benyomni a tálca alatti kis mechanikát,és ki kell jönnie!

2013. dec. 30. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
miröl beszél te hülye gyerek?
2014. jan. 4. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

2013-12-30 22:39


Nyomó gombal akarja kinyitni,nem szerszámmal,miszter szakember!

2014. jan. 4. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:

Ki a hülyegyerek, hülyegyerek! Én nem találkoztam még olyan tálcával amit nem nyitottam ki! És te?? Hmmm lássukcsak :DDD

De igen te nem birod kinyitni! Te egy kókler,kontár emberke vagy !

2014. jan. 4. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

tegnap 21:35

de ha kinyitom akkor lecopol..

2014. jan. 5. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Ha kinyitnád nem tennél fel ilyen hülye kérdéseket miszter kontár úr! :D
2014. jan. 5. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
csavarhúz feszeget mejd kinyílni ha megnyomni nagy szürke gomb
2014. jan. 5. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, és bocsánat, hogy így késve válaszolok. Végül is sikerült megcsinálnom, a fogaskerekeknél volt valami gubanc, csavarhúzóval benyomtam a gombot elől, megrántottam a tálcát és kinyílt. Valamiért be volt akadva, de most már kinyílik minden nehézség nélkül is. :)
2014. febr. 25. 09:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!