Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Az nagy baj ha egy olyan...

Az nagy baj ha egy olyan gépre, amin 32bites oprendszert kéne futtatni, én pl egy 64bites win 8.1et teszek fel, futtatok?

Figyelt kérdés
Lehet ettől pl olyan hogy egy alkatrész tönkremegy.??
2013. dec. 30. 11:59
 1/5 asdelmagad666 ***** válasza:
nem megy tönkre semmi csak kevés RAM esetén nagyon lassú lesz
2013. dec. 30. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem csak lassabb lesz. De a processzorodnak támogatnia kell a 64 bites utasításkészletet, továbbá a PAE-, NX és SSE2-t utasításkészletet is. És ha asztali gépről van szó, vegyél még hozzá RAM-ot, hogy 4 gb legyen.
2013. dec. 30. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
64 bites OS több memóriát használ, de nem fog tönkremenni semmi sem.
2013. dec. 30. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Alex Fly ***** válasza:
Ha amúgy a géped 64 bites (a jelenlegi rendszerek gyakorlatilag mindegyike), akkor nyugodtan. Ha nem, akkor valószínűleg már telepíteni sem fogod tudni.
2013. dec. 30. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hogy mi az, hogy "kéne". Ha processzorod 32bit-es (nem mai gyerek), akkor a 64bites win-t nem fogod tudni feltelepíteni.


Ezen kívül, hogy ha nincs legalább 4GB RAM a gépben, akkor semmi értelme.


Lassabb nem lesz a géped 64bit-es rendszertől sem, de ahogy írtam semmi értelme 4GB RAM alatt.

2013. dec. 30. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!