Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » 100%-on megy a proci és a...

Derecskei Sándor kérdése:

100%-on megy a proci és a játék is szagat. Adatok alplap MSI G41M-P33 Combo proci Intel Plentium D 3,4Hz 945 vidi kártya Gigabyte Geforce 9600GT táp power max420Kérdés az edig be indult a vidi kártyával?

Figyelt kérdés
Kérdés az edig be indult a vidi kártyával mostmár nem meg ha be is indult akkor, ha elkeztem játszani szagatot mint az atom és, ha le tettem asztalra és vissza léptem akkor egy két másodpercre olyan gyönyörű volt aztán megint lag nem tudom mi lehet? A proci100%-on. Táp vagy nem tudom a vidi kártya tuti jó.

2013. dec. 31. 16:34
 1/4 anonim ***** válasza:

Talán a 100%-os processzorhasználat?????


lehet vírus

Lehet sok a háttérfolyamat

(amúgy elég gyatra proci)

2013. dec. 31. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Most lett újra téve a windows updatét ki kapcsoltam,de az még türhető is de ez a videókártya szívat
2013. dec. 31. 16:52
 3/4 anonim ***** válasza:

A proci nem szar :D 3.4 GHZ 4 mb chace.

A vidikari az már gyatra...

A ram meg DDR2-es vagy DDR3-as?

Mert a Combo 4 slotos 2 slot DDR2 2 slot DDR3.

Ha DDR2 akkor cseréld le DDR3-ra.

Meg a videó kártyát is illene kicserélni.

2014. szept. 28. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 whynot válasza:

A procidnak 800 MHZ az FSB-je, jó lenne tudni milyen ramokat használsz, ellenőrizd le, hogy helyesen van-e telepítve a videó kari drivere...

Tölts le újat, vagy próbálj régebbit egy stabilabb verziót...

Ha ez nem jön be és tényleg friss rendszer van a gépeden valami feladta a szolgálatot, amúgy minimális pénzből el tudsz érni egy gyors gépet.

Ugyan ilyen alaplapot használok egy Intel Xeon E5430-as procival 1333mhz-en, 1333-as 4gb rammal ezek kb 20 ezer forintból megvannak.... Ez után már csak egy videó kari kell én egy R7 260x-et használok, a legújabb játékok is ultrán futnak vele hd ready monitoron.

2014. dec. 7. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!