Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mennyit számít egy gamer...

Mennyit számít egy gamer billentyűzet és egérpad?

Figyelt kérdés
Sziasztok tervezek venni egy modecom gamer billentyűzetet és egy gamer ozone egérpadot az egérpad lenne a lényeg mennyit változtatna? most simán az asztalon van az egér és napi 2x le kell takarítanom mert ha csak egy kis por is rátapad nem csúszik úgy az egér. és még az asztal csíkozott bemélyedése van nemtudom mi a pontos neve ennek a fának de agyon kicsit csikokban mélyed. tehát jobb lenne egy ozone egérpaddal?

2014. jan. 1. 12:52
 1/5 hypno ***** válasza:
Egy bármilyen - akár 200 Ft-os - egérpaddal is jobb lenne, mint nélküle.
2014. jan. 1. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
de mit javít? könnyeb célzás jobban siklik?
2014. jan. 1. 13:03
 3/5 anonim ***** válasza:

Mindenképp jobb. mondjuk valószínűleg az asztal lakkrétege visszatükröződik. és a rá verődő lézert megtöri majd az visszajut az egér érzékelőébe. már nem pontos.

+ a siklótalp is előbb utóbb el fog kopni az asztal felülete miatt.

2014. jan. 1. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Gamer billentyűzet nem számít semmit, ugyanúgy nyomkodod a gombokat egy simán is. Inkább az egéren van a hangsúly, egy 6 ezer körüli már nagyon jó, a 20ezres razer egér meg parasztvakítás. Szóval egy tesco-s billentyűzet is jó. Csak azért vesznek olyan drágán, mert hú de jól néz ki.
2014. jan. 1. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Én még 2-3 ezerér vettem egy modecom volcano egeret olcsó volt és szerintem jó. Köszönöm a segítséget :)
2014. jan. 1. 15:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!