Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért nem ad képet a monitor...

Miért nem ad képet a monitor ha másik processzort rakok az alaplapba?

Figyelt kérdés
Van 1 Intel 82845Glly alaplapom most 1 2Ghz-es Intel P4 cpu van benne.Vettem 1 ugyanolyan soket 478-ast mint ez csak az 2,8Ghz-es Intel Celeron D és az a baj hogyha kicserélem akkor a monitor nem ad képet!(már volt bios frissítés is!)A régivel viszont van kép! Mi lehet a probléma? Előre is köszönöm a segítséget! :)

2014. jan. 3. 11:25
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem tetszik a gépnek az új proci, újra kell telepíteni valószínűleg.
2014. jan. 3. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Értem köszi a választ de már úgy is próbáltam hogy a Hdd-t addig kikötöttem és akkor is ugyanez!
2014. jan. 3. 11:37
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem is csipog a BIOS? Egyáltalán meddig jut el? Egyáltalán fel sem villan a képernyő?


Honnan tudod hogy nem rossz a processzor?

2014. jan. 3. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
egyáltalán nem is csipog! annyit csinál hogyha bekapcsolom a gépet akkor a ventillátorok meg a Hdd elindul de kép nincs! a processzort meg mielőtt megvettem le lett tesztelve! (De nem ebbe a gépbe!) szóval nem tudom hogy mi lehet a hiba!
2014. jan. 3. 12:47
 5/6 anonim ***** válasza:
A lábai nem hajoltak meg a szerelés közben?
2014. jan. 3. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
nincs meghajolva egyik lába sem! (amúgy a szerelés közbe figyelek is hogy ilyen ne történjen!)
2014. jan. 3. 15:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!