Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen programmal tudnám...

Milyen programmal tudnám úgymond lekonvertálni a videót hogy kevesebb helyet foglaljon?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Ha felveszek játékvideókat fraps-el 1 perc kb 1GB és úgye ez már 20 percnél kb már jelentős .. nem is ezzel lenne a gond hanem a feltöltéssel..ez rengeteg idő... lenne olyan program aminek a segítségével jócskán lelehetne ezt csökkenteni? :)

Válaszaitokat előre is köszönöm!


2014. jan. 4. 21:30
 1/10 anonim ***** válasza:
Érzem hogy megint valami kis hülyegyerekről van szó aki minecraft meg hasonló videókat akar feltölteni a youtube-ra és ebből akar meggazdagodni és fölöslegesen pazarolni az ingyen tárhelyet.
2014. jan. 4. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
codec-nek állítsd be pl. az XviD -et.
2014. jan. 4. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

bocsi, de nem vagyok kis hülyegyerek , és nem is akarok ebből meggazdagodni , és semmi ilyesmi , szimplán unalom.. és 20 éves vagyok


köszönöm :)

2014. jan. 4. 21:35
 4/10 anonim ***** válasza:
2014. jan. 4. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
sony vegas pl
2014. jan. 4. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Amikor Fraps-ot használtam Sony Vegassal konvertáltam át és jóval kisebb helyet foglalt.. Ajánlom inkább az xFire-t :)
2014. jan. 4. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
mentek a zöldek! Köszönöm a segítségeteket! :)
2014. jan. 4. 21:54
 8/10 anonim ***** válasza:

HyperCam 2 -vel próbáld esetleg fel venni, abban van kimeneti codec lehetőség, és nem kell konvertálni később.

Megnéztem ezt a Fraps -ot, tényleg egyszerű a kezelhetősége, de nagyon korlátozott a lehetőségei állítások terén.

2014. jan. 4. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
azzal nekem sajnos a játékot nem veszi :S asztalt veszi meg mindent ami itt van, de a játékot már nem :/, azért köszi a tippet , megy a zöld :)
2014. jan. 5. 00:50
 10/10 anonim ***** válasza:

"HyperCam 2 -vel próbáld esetleg fel venni, abban van kimeneti codec lehetőség, és nem kell konvertálni később. "


Cserébe viszont jóval erősebb gép kell hozzá, mint a FRAPS-hez...

2014. jan. 5. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!