Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért megy el a router net?

Miért megy el a router net?

Figyelt kérdés
Szóval a problémám az, hogy kb fél éve vettünk egy TP Link márkájú routert, eddig tökéletesen működött, most viszont azt csinálja, hogy pl bekapcsolom: megy szépen, tudok wifiről netezni, aztán egyszercsak elmegy(véletlenszerű hogy 5perc v fél óra) és ilyenkor nem tudok csatlakozni, ugyanúgy mutatja a wifi-t a hálózatok között, max jelerősséggel, de ha csatlakozni akarok, nem enged(Csatlakozás-> Szétkapcsolva-> Keresés -> Csatlakozás-> Szétkapcsolva...), viszont ilyenkor ha újraindítom, akkor utánna tökéletesen megy tovább, van net megint, csak pl netes játékok közben nem tudom újraindítani, mikor tesóm pl netezni telóról.Tableten, én telómon, tesóm telóján is ugyanígy van, szóval nem ott a probléma. Valami ötlet?

2014. jan. 7. 14:12
 1/3 anonim ***** válasza:
Reseteld a beállításokat a routeren, előfordul, hogy megbolondulnak ezek a szerkezetek. Majd utána szépen állítgass be újra rajta mindent. És havonta egyszer nem árt újraindítani minden routert, biztos ami biztos alapon.
2014. jan. 7. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 P.O.C. ***** válasza:
Ha rosszalkodik Wi-Fi a vezetékes kapcsolat attól még jó?
2014. jan. 7. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
vezetékes az perfect, gépen megy akadás nélkül 24/24. a resetet meg meglesem akkor, csak nem akartam eddig, nehogy elcsesszem és gépen se menjen, de hadszóljon, thy
2014. jan. 7. 17:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!