Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Dupla videó kártya? De csak a...

Dad bed kérdése:

Dupla videó kártya? De csak a rosszabat ismeri fel a benchmark.

Figyelt kérdés

[link]

Ezt a gépet vettem meg. Nem is írj hogy két videó kártya lenne benne, de valamiért a telepítő cd-n is van egy inteles telepítő amit kér hogy előbb telepítsem aztán az amd-t. ez mind jó feltettem, de nem ismerte be az eszközkezelőbe aztán szedtem le egy másik drivert rá, aztán már az eszközkezelő felismerte, csak mikor futtatam egy benchmarkot akkor kisem lehet választani az amd-s kártyát, és mindig csak az intel hd 4000-es kártya az elsődleges és olyan mintha a másik nem is menne.... bevan dugva a hálózati kábel mert hallottam lehet h addig nem használja de így sem.... valami ötlet?


2014. jan. 8. 10:33
 1/2 |Orfeusz| ***** válasza:

Az AMD Catalyst Control Centerben be kell kapcsolni.

http://www.youtube.com/watch?v=4oB2oDO-IFk

"nem kell bekapcsolni, hanem bekell állítani, hogy melyik programhoz használja

catalyst control centerben

a radeon driverében"

2014. jan. 8. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi! így egy kicsit tényleg jobb lett, de még midig nemértem miértnem jelzi a benchmark teszten ha bejelöltem hogy nagteljesítményt használjon a benchmark proginál is??? Még mindig az van kint h intel hd 4000 csak kcisit gyorsabb... minimálisan
2014. jan. 9. 20:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!