Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Intel HD graphics 4000 beállít...

Intel HD graphics 4000 beállítása?

Figyelt kérdés
Vettem egy új laptopot, Toshiba Satellite C55-a-199. A fent írd videókártya van benne, de az a gondom, hogy a monitor olyan mintha pixeles lenne, illetve a youtube videók is szaggatnak. Win 7 van a gépen, és a drivert már kipróbáltam az intel és a toshiba honlapjáról is (ua. a verzó) de mindkettővel ua. a helyzet. Nem hiszem, hogy hardveres gond lenne, illetve sztem a gépnek is bírnia kellene a youtube videókat, mi lehet a gond? A felbontás is az ajánlotton van. Előre is köszönöm a válaszokat.

2014. jan. 8. 16:26
 1/1 anonim ***** válasza:
Vmilyen illesztőprogram hibára gyanakszok. A Hd 4000nek nem szabad h laggoltassa a youtube. Vmi hiányzik a gépről. nézd meg a kezelőben, h van a felkiáltó jel. Ha minden oké, akkor elképzelhető h vga, vagy esetleg hibás kijelző, de az utóbbinak kicsi esélye van
2014. jan. 10. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!