Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Megfelelő egérpad?

Molotow kérdése:

Megfelelő egérpad?

Figyelt kérdés
Nem tudok dönteni ami azt illeti egérpadok között. Annyi fajta van hogy az nem igaz. Steelseries Rivals-hoz szeretnék valamit nézni, és viszonylag low sensin játszom. Razer,ss-nek is sok fajtájú padja van de azt se tudom pl qck heavy,mass,plus mik a különbségek? Fogalmam sincs mit vegyek.
2014. jan. 9. 21:31
 1/4 Panda Péter ***** válasza:
low sense-re értelemszerűen nagy méretű egérpadot érdemes venni. anyagból én a szövetet ajánlanám. vastagság preferencia kérdése, én a vékonyabb egérpadokat kedvelem, amik ugyan gyorsabban használódnak, de szerintem kényelmesebbek.
2014. jan. 9. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
En is low sensi-n jatszok(1500 dpi es jatekokban mindig a minimum) nekem egy razer goliathus control editionom van abbol is a legkisebb de vannak belole nagyobbak. Mindenkepp control editionosat ajanlok:D am ez is szovott es tokeletes szerintem minden penzt meger 1 rossz tulajdonsagot nem tudok rola mondani. OlyN hihetetlenul jol csuszik rajta az eger hogy fantasztikus . Soha nem fogom megbanni hogy ezt vettem ;D
2014. jan. 9. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 lapát01 ***** válasza:

#2


Körülbelül az én véleményemet is leírtad. :)

Annyi a különbség, hogy én 700-800 CPI-vel játszok..

Pár szerverről már bannoltak mert quickscope stílusom miatt azthitték, hogy aimbotot használok :D

A sima user általi lehackerezés meg mindennapos.


https://www.youtube.com/watch?v=ACw587RlxQs

2014. jan. 9. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
800 dpi uristen :))) honnan jottel ember? xD
2014. jan. 9. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!