Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért nem nyomtat a nyomtatom?

Miért nem nyomtat a nyomtatom?

Figyelt kérdés

Epson Stylus dx5050 most vettem bele egy év után uj patront és most csak fényásol skennelröl de csak sárga szin van az is nagyon halovány.

Ha meg kiválasztok egy képet a és jobb gomb nyomtatás akkor meg csak váro listára teszi és semmi hiába megyek rá hogy ujrainditás semi nem nyomtat.

Minden szin tegnap lett cserélve.

Mit kéne kitisztitani?

Probáltam a tüskékre is egy kis acetont kenni de semi.

Mit csináljak?

Dreivert most szedtem le netröl hozzá a honlapjárol de semi.



2014. jan. 10. 17:32
 1/4 coopper ***** válasza:

Szia.


Dugd át a printerből jövő USB catlakozót a gépeden egy másik usb csatlakozóba, igy elvileg a gépnek felkéne ismerni, hogy eszközt csatlakoztattak hozzá, ha nem akkor kábelt cseréld. Más tippem nincs.


Sok sikert.

Üdv.

2014. jan. 10. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
k
2014. jan. 10. 17:41
 3/4 anonim ***** válasza:

Ugyan ilyen nyomtatom volt es kb e is igy voltam de amikor kicserelte

A patront a keket ismerte csak fel majd meghalt az egesz nyomtato addig skennelt szepen de utan a azt se es eredeti patront vettem bele 15ezeret elvittem megnezettem es megmondtak hogy amennyirrt megcsinaljak annyiert ujjat veszek az epsonok sz@rok

2014. jan. 10. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
értem:S
2014. jan. 10. 20:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!