Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Eltűnt a hang az asztali...

Eltűnt a hang az asztali gépemről. Win xp Eddig jó volt, csak időnként hiányolt egy hálózati kábelt. Hol kezdjem?

Figyelt kérdés

2014. jan. 11. 08:34
 1/2 anonim válasza:
véleményem szerint a hangnak és a hálózati kábelnek nemsok köze van egymáshoz:) szerintem inkább eszközkezelőben nézd meg az alaplapod típusát és drivert telepits hozzá, ha külön hangkártyád van akkor annak a driverét telepítsd
2014. jan. 11. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segítséget, sikerült. Realtek HD audio manager frissítve, gép újra indítva, semmi eredmény. Újra megnyitottam, és anélkül, hogy tudtam volna, miért teszem, kivettem egy pipát ahol az volt beállítva, hogy ha mikrofont dugok be, akkor valami álljon le... Ezután működik. :) Azt hiszem ez összefügg azzal az üzenettel, hogy egy hálózati kábel nincs bedugva. Szóval minden rendben van, csak az egészből nem értek semmit... :) Üdv. P E
2014. jan. 11. 17:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!