Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Sim kártyás tablet netezésre?

Bitangjó kérdése:

Sim kártyás tablet netezésre?

Figyelt kérdés
Hali. Nekem olyan tablet kellene amibe lehet sim (net) kártyát rakni. Barátnőmnek kellene és nem szeretne usb modemmel vackolni meg ilyenek. Van erre lehetőség? Vagy inkább a modemes megoldás a jobb? Köszi előre is.

2014. jan. 11. 20:26
 1/7 anonim ***** válasza:
2014. jan. 11. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Na jó ezek a 100 feletti cuccosok elég felejtősek. Ennyit nem tudok kiadni érte most. Valami olcsóbb kategória nincs esetleg? Igazából kint van külföldön és telefonról elég szar facbook-on chatelni meg ilyenek. Főleg ezért gondoltam h tabbal kényelmesebb lenne neki.
2014. jan. 11. 21:03
 3/7 A kérdező kommentje:

Bocsi én voltam a béna. Változtattam a sorrenden :) Esetleg ez már elfogadható lenne? [link]


Nem nagyon értek a tabokhoz, de szerintem ez a célnak megfelelne nem?

2014. jan. 11. 21:05
 4/7 anonim ***** válasza:

SIM kártya bele helyezhető, mindent tud amit kell...

játékok terén lehet csak válogató, illetve a kijelző zsákba macska, olcsóbbakba állatába olcsóbb TN panelest szoktak, aminek elég gyenge a betekintési szöge..

ezen felül tökéletes internetezésre, skype hívésra, és egyébb dolgokra.

(böngészőnek opera mini -t javaslom, sporól az adatforgalommal, és gyorsabban töltődnek be a nagyobb oldalak is)

2014. jan. 11. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Értem. És ha mondjuk 3G-t tudja a tab, de nincs benne sim hely, akkor egy usb-s modemmel ugyan úgy lehet csapatni? Vagy ami 3g-s abba tuti van sim hely is?
2014. jan. 11. 21:26
 6/7 anonim ***** válasza:

3G -s attól 3G -s mert van benne SIM -hely, de mielőtt megrendeled, meg veszed, rákérdezhetsz az eladónál is. (előfordulnak néha téves adatok)

3G -s USB -s modemmel az szokott a gond lenni, hogy nem mindig ismerik fel. Elég válogatósak, és rosszul is néz ki, hogy lóg a modem belőle egy átalakító kábelen.

Ha egy SIM -et szeretnétek használni pl. notebook/PC -n akkor vannak olyan USB -s modemek, amibe a SIM külön behelyezhető, így azt lehet pakolni egyik eszközből a másikba.

Vagy a táblagépekben szokot még olyan funkció lenni hogy internet megosztása pl. WiFi -n, vagy USB -n, így a hozzá csatlakozó eszköz is használhatja az internet kapcsolatát.

2014. jan. 11. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Értem. Igazából a sim-es lenne a legjobb, mert vett kint egy német kártyát barátnőm és arról netezik, csak telefonon nem az igazi. Valami gagyi telóhoz adták a kártyát. Ezért gondoltam h meglepném egy tab-al, amibe berakhatja a sim-et és akkor máris jobban boldogul a nettel. Köszönöm a segítséget. Ha még eszembe jut valami kérdés felteszem, hátha tudsz abban is segíteni. Üdv.
2014. jan. 11. 21:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!