Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen baja lehet a gépemnek?

Milyen baja lehet a gépemnek?

Figyelt kérdés

Üdv!


Érdekes a hibajelenség...

Otthon minden gond nélkül bekapcsolt, de most eljöttem egy szállóra és alig tudom bekapcsolni. A ventije felpörög (ahogy szokott), de utána alábbhagy, mintha az is "csökkentett módban" üzemelne. A képernyő fekete, nem ír ki semmit. A DVD-meghajtó ajtaja nyitható. Az egér 2 színnel világít, ha már elkezdett betölteni a rendszer, akkor kék-piros, de amikor nem tud elindulni, akkor csak kék... Mintha csak "félig" kapna elektromosságot. Aksival és hálózatról is ez a hiba (aksit kivéve hálózatról, aksival hálózatról, aksival hálózat nélkül), ezért nem tudom, hogy a hálózatra gondoljak-e egyáltalán. Van, hogy elindul elsőre, de ma pl. egész délutántól csak most tudtam bekapcsolni, kb. a 100. próbálkozásra. Lényegében úgy kell elképzelni, mintha csak alvó állapotba tudnám kapcsolni a gépet, csak sajnos nem ez a célom a "bekapcsoló" gomb megnyomásával... Random módon áll helyre, semmit nem változtatva "javul meg", de nem sok kedvem van ezzel játszani naphosszat.

HP Pavilion G széria.



2014. jan. 11. 20:48
 1/3 milan93 válasza:
Ez szinte bármi lehet. Elsőre videokártyára tippelnék. De lehet alaplap, hdd vagy akár valami vírus is. Mindenképpen vidd el egy szervízbe.
2014. jan. 11. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nekem is ezek az alapok jutottak eszembe, de otthon 1× sem csinálta ezt. 350km-rel arrébb meg nem bírom bekapcsolni.
2014. jan. 11. 22:52
 3/3 milan93 válasza:
Ezek bármikor előjöhetnek de mindíg csak rosszkor.
2014. jan. 11. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!