Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Windows-nem sikerült a késlelt...

Windows-nem sikerült a késleltetett írás. Mit tudok csinálni? Többi lent.

Figyelt kérdés

Karácsonyra kaptam egy winchestert, be is tettük a gépbe, használtam, jól működött, aztán egyre rosszabb és rosszabb lett a gép, hibaüzeneteket kaptam, aztán már nem is engedett be a windows, még csökkentett módba sem. így hát újra kellett tenni a gépet, sikeresen újra is lett telepítve, gyors volt, telepítettem az avast vírusírtót meg a hangártyámat és 1-2 progit, aztán megint lassú lett a gép, és újra kapom ezeket a hibaüzeneteket. Cpu folyamatosan 100%-on van. mikor újratettem a gépet, az új winchesteren lévő dolgokat rajta hagytam, lehet hogy vírusos?

hibaüzenetek: [link]

[link]

[link]

Ahogy látom, más programot sem akar már telepíteni, mert középen bejön egy hibaüzenet, hogy az exe fájlja nem jó, és hogy a program újratelepítése megoldhatja a problémát. Gyanakszok én is vírusra, mert mielőtt újratettem a gépet, letöltöttem több olyan progit, amivel lehet felvenni játékot, és lehet hogy az egyik vírusos volt, és rajta is hagytam az új winchesteren. akkor most mit csináljak? mert a vírusírtó eddig nem jelzett és mutatott semmit sem. tegyem újra a gépet, de úgy, hogy az összes partícióval együtt? vagy van más megoldás rá, hogy ne kelljen megint újratenni? köszönöm előre is a válaszokat! :)



#vírus #winchester #hiba #hibaüzenet #késleltetett írás
2014. jan. 11. 22:13
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia.


Szerintem ez nem vírus hanem a szép új HDD haldoklik. Ha garanciális akkor gyorsan vidd vissza.

2014. jan. 15. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszi a választ, újratettem tegnap a gépet, eddig oké minden, remélem azért megoldódott, és nem lesz már ilyen :D ha viszont megint elkezdi, akkor valószínűleg tényleg kicserélem.
2014. jan. 15. 19:15
 3/5 A kérdező kommentje:
viszont egy fura dolog, hogy amikor indítom el a gépet, akkor meg kell az elején nyomni 1x az F1-et. de ezenkívül nincs semmi baj még, csak nem tudom mitől van :D
2014. jan. 15. 19:17
 4/5 A kérdező kommentje:
EZAZ! megoldódott! rámentem a formázásnál a c-re, majd a 3.-ra(valamilyen ellenőrzésre), és vártam olyan 5 percet míg végigment, és utána újraindult, aztán már jó lett :D köszönöm a válaszokat!
2014. febr. 8. 12:09
 5/5 A kérdező kommentje:
véletlenül ide írtam, nem ide akartam
2014. febr. 8. 20:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!