Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Videó kártya probléma, +...

Worest kérdése:

Videó kártya probléma, + belassult a gépem, mi a teendő ilyenkor?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Egyik napról a másikra iszonyatosan belassult a gépem.

Régen lett újratelepítve, gondoltam, ez segíteni fog rajta.

Újratelepítettem, akkor letöltöttem a videó kártya driverét, ahonnan régebben is töltöttem. Feltelepítettem, de nem érzékelte a kártyát. Vettem új kártyát is, megpróbáltam feltelepíteni azt is, de az se sikerült.

Végül megtaláltam a régi kártyám CD-jét, visszatettem a régi kártyám, feltelepítettem, de még most se mennek a játékok amelyekkel játszottam(COD MW, stb.), sőt, még a COD2, CS 1.6 is akad. Ati Radeon 9550-t jelzett régebben, most Asus Radeon A9550 Series -t jelez.

A SlimDrivers programmal is próbálkoztam, ott mindent feltelepítettem, csak egy SIS PCI IDE drivert nem tudtam feltelepíteni(hibát ír ki közben.)


Szóval, ilyenkor mi a teendő?

Mit lehetne csinálni, hogy újra olyan legyen a gép, mint régen?



2014. jan. 12. 19:52
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!