Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Olcsó nyomtató, olcsó utángyár...

4ttil4 kérdése:

Olcsó nyomtató, olcsó utángyártott patronnal, milyet?

Figyelt kérdés

Egy ismerősöm szeretne multifunkciós készüléket vásárolni. Komoly igények nincsenek, fotónyomtatás nem nagyon lesz, főleg sima dokumentumok, szövegek (de annyira nem nagy számban hogy megérje lézerest venni, sztem). Tudnátok olyan gépet mondani ami 15e alatt van és lehet hozzá kapni pár száz ft-ért utángyártott patront?

Nézegettem a neten, de ezekhez az újakhoz, amiket megkapsz tizenpárezerért, azokhoz egy szett festék 10-12e. Illetve akinek van ilyen szerkezete, és meg szokta venni az eredeti patronokat, akkor az meddig tart ki kb?

Ja és nem feltétlenül kell multifunkciós, csak ha lehet.

Köszönöm a válaszokat!



2014. jan. 14. 11:17
 1/5 anonim ***** válasza:

"lehet hozzá kapni pár száz ft-ért utángyártott patront"


Szerintem te egy másik dimenzióban élsz.

2014. jan. 14. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
a mostani epson nyomtatómhoz 300ft egy utángyártott patron... (ami egyébként teljesen korrekt minőséget és használati időt nyújt)
2014. jan. 14. 14:06
 3/5 anonim ***** válasza:
2014. jan. 14. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszönöm. Sajnos nem találok semmi olyat, amihez lenne olcsó utángyártott. Olcsó gép van, csak ott ez a tintakérdés.
2014. jan. 14. 15:11
 5/5 anonim ***** válasza:

amit én mutattam, ahhoz láthatod te is hogy mennyibe kerül a tinta, az oldal alján a kapcsolódó termékeknél van :

[link]

2014. jan. 14. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!