Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Üdv! Van egy AMD Phenom II X4...

Peety28 kérdése:

Üdv! Van egy AMD Phenom II X4 965 Black Edition processzorom a "méltán híres" gyári, borzasztóan hangos hűtőjével. Mit tudok tenni az ellen, hogy melegedjen?

Figyelt kérdés
Főleg a zaj zavar, de megfőzni sem szeretném a procimat. Jelenleg nem tudok kiadni 15.000-et egy hűtőre de már kinéztem, addig sem akarok bajt. Ha csökkentem az órajelet/szorzót/feszültséget kevésbé fog melegedni?
2014. jan. 16. 13:16
 1/5 BM-Striker ***** válasza:

Mióta van meg?



A gyári hűtő hangos, de nem hűt rosszul, kivéve ha kiszáradt a gyári hűtőpaszta.

2014. jan. 16. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia.


Ha jól emlékszem az AMD hűtői kvázi szabványos mérteűek, sztem számtech boltban tudsz rá venni másik ventit 6-7-8 cm lehet. 800-1000 forint....

2014. jan. 16. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
legolcsóbban esetleg úgy hogy újrapasztázod és veszel rá egy pwm-s ventit 1500ft körül van
2014. jan. 16. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 BM-Striker ***** válasza:
7cm-es Delta ventillátor van benne, ha kicseréled, akkor valóban melegedni fog a processzor.
2014. jan. 16. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Augusztus közepén vettem a processzort illene már egy újrapasztázás?
2014. jan. 17. 09:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!