Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Vajon miért lassú a laptopom?...

Vajon miért lassú a laptopom? (többi lent)?

Figyelt kérdés
A bajom az lenne, hogy van egy dell inspiron 5537-em van.i5-ös processzorral.De rém lassú.A böngészőben megvan nyitva kettő lap.Egyik pl a facebook másik a youtube.amikor megy a zene youtuberól akkor ugye közben facebookoznék, de nem lehet mert minden egyes apfrissítésnél beakad a youtub hangja...akkor még annyi hogy online filmeket nem tudok nézni mert akadozik a film.akkor amikor facebookon írok akkor leírom a szót és az a szó 1-2 mp-vel később jelenik meg a képernyőn magyarán rém lassú.tök új az egész.max 1 hónapos...én hülye kiadtam rá 200k-t hogy játszak rajta.de közben netezni sem lehet vele normálisan...

2014. jan. 17. 13:44
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
töltőn,és ilyen razer game booster séma alapján vagy mi...
2014. jan. 17. 15:55
 12/15 anonim ***** válasza:

Próbáld meg újratelepíteni, lehetőleg aktivátor nélkül. Friss böngésző (ffox/chrome), friss driverek, friss adobeflash. Vírusírtó, beállított tűzfal.


Egyébként meg csak tippelgetni tudok. Memóriát memtest-el tudod ellenőrizni, hőmérsékletet CoreTemp-pel közben processzort vmi cpu-stress programmal. Merevlemezt HDD-Sentinellel.

2014. jan. 17. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Okés köszi :) ki próbálom :/
2014. jan. 17. 16:33
 14/15 anonim ***** válasza:
Szerintem meg tölts le egy live linuxot, bootold be róla. Ha azon is fagy, hardver hiba, ha azon nem, szoftver.
2014. jan. 17. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat :))
2014. jan. 17. 18:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!