Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Nem lehet telepíteni az...

Nem lehet telepíteni az operációs rendszert. Mivel lehet a gond? Részletek lent.

Figyelt kérdés
Az egyik este kikapcsoltam a gépet és amikor másnap bekapcsoltam a windows betöltős képernyő után újra indult állandóan. Ezután megpróbáltam újratelepíteni, de a fájlok másolásánál nem tudott pár fájlt rámásolni és ezért nem lett jó. Azóta már eddig sem jutok el. Elindítom a telepítőt és amint betöltötte a szükséges adatokat, kiírja hogy "hibás vagy sérült fájl: cda1000.sys" vagy azt hogy:"" a txtsetup.sif fájl hibás. Vettem bele azóta egy új alaplapot, de úgysem jó. Próbáltam tápegység-,vinyó- és kábel cseréket, de nem oldotta meg a problémát. Valaki esetleg nem tudna tippet adni?

2014. jan. 19. 14:10
 1/3 anonim ***** válasza:
mielőtt az egész gépet kicseréled ajánlanék a karcos, olvashatatlan telepítőlemezed helyett egy másikat...
2014. jan. 19. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
nem karcos, kiírtam még egyszer és akkor is ez van
2014. jan. 19. 18:59
 3/3 anonim ***** válasza:
Akkor marad az író ami hibás, mer ezek a fájlok hibásan kerülnek a RAM-ba ezek szerint, tehát egy RAMteszt sem ártana...
2014. jan. 19. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!