Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Dvi- D-SUB átalakító?

Dvi- D-SUB átalakító?

Figyelt kérdés

A kérdésem az lenne, hogy szeretnék venni egy videókártyát(Gigabyte HD 7850), de ezen a videókártyán nincs D-Sub csatlakozó csak DVI-D és DVI-I csatlakozó. [link]

Ez az átalakító kellene nekem, hogy legyen a videókártyán D-Sub kimenet?



2014. jan. 20. 13:31
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%
D-subbal már meg vagy lőve, egy d-subos monitor eleve őslénynek számít, nem is tudom h vagy képes ilyen vga mellett egy d-subos szart nézni...
2014. jan. 20. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Igazából van rajta Dvi-D kimenet a monitoron, de még nem foglalkoztam vele és nincs kábelem se hozzá. Akkor ezek szerint jobb ha Dvi-D kábelt veszek?
2014. jan. 20. 13:48
 3/12 A kérdező kommentje:
Egyébként ez( [link] esetleg jól működne?
2014. jan. 20. 13:50
 4/12 P.O.C. ***** válasza:

A DVI-I még át tudod alakítani D-SUB -bá, de ha valóban van DVI-D bement a monitorodon, akkor nem tudom mit kínlódsz átalakítókkal. Sokkal jobb kép minőséget ad, és nem sokkal drágább. A DVI meg HDMI ugyan az. Csak a DVI nem tud hangot átvinni.

[link]

2014. jan. 20. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Akkor gondolom ez lesz a megoldás. Köszi:)
2014. jan. 20. 14:24
 6/12 lopokus ***** válasza:
100%
első kommentelőnek üzenem, hogy az én monitoromon is van D-sub még sem ős régi, egy éves LG IPS 23"... Ezen az oldalon a tudásodat, nem pedig a tudatlanságod kell tükrözni...
2014. jan. 20. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Az első kommentelő valószínűleg azért írta, mert azt hitte, hogy CSAK D-Sub csatlakozó van a monitoron. De gondolom a tieden van HDMI és DVI csatlakozó is.
2014. jan. 20. 14:33
 8/12 P.O.C. ***** válasza:
51%
Valóban gyártanak még ma is olyan monitorokat, amiken csak D-SUB van. Irodai használatra még elmennek, de igényesebb user ilyeneket már nem vesz.
2014. jan. 20. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 lopokus ***** válasza:
igen enyémen is van hdmi, és azzal is használom.
2014. jan. 20. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
12%
Kérdezőnek meg nálad van több esze, mint neked, csak úgy üzenem, a te tudatlanságod sem kellene verőfényes napsütésben, jól láthatóan felmutatnod a tömegnek. Egyből irány a személyeskedés, te is nagy vagy. Anyám...
2014. jan. 20. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!