Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mit tudtok erről a videókártyá...

Mit tudtok erről a videókártyáról?

Figyelt kérdés

Gainward GT 620 1GB DDR3

kb. 12 ezer forint.

Azt kérdezném , hogy mennyire jó játékokra?

Azért néztem , mert sokan mondták , hogy az nvidia 210-es az gyenge , és ez jónak tűnt , főleg ennél a videónál : http://www.youtube.com/watch?v=vv5zY8iVyIU


Nekem sem kell fullhd , hanem inkább gyengébb felbontás , de a játékok menjenek rajta.


Vagy ha ez alatt tudtok jobb írjatok , köszönöm.



2014. jan. 22. 17:24
 1/4 anonim ***** válasza:
Ennyi pénzért nyilván alsó kategóriás kártyákat kapni. Ezekkel is lehet játszani csak kompromisszumokkal, mint a kisebb felbontások és az alacsonyabb grafikai beállítások. A GT620 GPU-ja lényegében megegyezik a GT430-cal és teljesítményben nem jobb, mint egy régi 9600GT. 12k-ból újonnan nem lehet túl jó kártyát venni, sőt 20k alatt nem nagyon látok igazán jó vételeket mostanság. Ha csak 12k-d van, akkor jobban jársz egy használt kártyával. Ennyiért sztem lehet szerezni HD5750 vagy GTS450 kártyákat, amik jóval erősebbek a GT620-nál...de még a GT640-nél is egyértelműen jobbak!
2014. jan. 22. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nekem csak új kártya kell új gépbe
2014. jan. 22. 18:18
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha csak az számít, hogy új szaga legyen és nem gond, hogy fele annyi fps-t bír kiszámolni, akkor legyen a GT620...bár ezt egy valamire való modern integrált GPU is lenyomja. Én játékra inkább gyűjtögetnék még, mint, hogy megvegyek egy 10k körüli alsó kategóriás 3D lassítót...
2014. jan. 22. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

abba a videóba, amit mutattam én elégedett vagyok a kártyával , amúgy is most nekem egy alaplapi 64 megás videókártya van , azon megy a LoL meg a minecraft 30 fps-el lowon , tehát látványosabban erősebb lesz , mint ez.

Tudom ,hogy nem fullon , de nekem lowon meg 720p-ben elég.

2014. jan. 23. 13:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!