Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mi segíthet ezen a hulladékon?

Mi segíthet ezen a hulladékon?

Figyelt kérdés

Volt 1 phenom x6-om ami jelenleg garanciában van, hogy használhassam a gépem volt 1 phenom x4-em, (tökéletesen ment a gépem)viszont visszaadtam haveromnak és most egy athlon x2-m van amivel ha böngészőt használok, akkor egyből kékhalál mindig más problémával.. Játszani tudok, steamon és ts-en egész nap fent tudok lenni viszont ahogy böngészőt kezdek használni(már mindennel próbáltam) 4 percen belül kékhalált kapok. Oprendszert is raktam újra és az se segített.. Valami tipp? Esetleg BIOS frissítés segítene?

Alaplap: Asrock 870 extreme3



2014. febr. 3. 20:07
 1/2 hypno ***** válasza:

Pedig valamelyik szoftver telepítésével lesz a hiba.

Az X2 porcesszornál sokkal gyengébbek is elégségesek böngészéshez.

2014. febr. 3. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Na igen.. CS:GO simán megy meg akármit tudok csinálni.. Viszont ha YT-n próbálok videót nézni vagy ilyesmi akkor egyből összeomlik..

0xa00000/0x000007e/0x000001e/0x000001d/0x000003b hibákat írja általában..

2014. febr. 3. 21:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!