Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Az osztálytársamnak ujra...

Pipu664HUN kérdése:

Az osztálytársamnak ujra raktam az gépét és eddig működött neki a billentyűzet most nem. Az u-i-o-p-j-k-l-é-b-n-m-. -, jelet illetve betűk nem működnek mi lehet a probléma?

Figyelt kérdés
windwos 7 et raktam fel nekem 8 van de amikor 7 em volt mindent ugyanúgy csináltam mint magamnál.

2014. febr. 4. 21:16
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem lehet, hogy angol a windows? Én beszívtam ezzel, véletlen azt telepítettem egy alkalommal, mert nem emlékeztem, milyen nyelven volt előző alkalommal... :D


Egyébként a billentyűzet nyelve lehet angolra van állítva. Ott kell lennie a tálcán, hogy US vagy EN. Állítsd át HU-ra. Ha nincs ilyen, vezérlőpult/billentyűzet és ott kotorászd ki.

2014. febr. 5. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Most nézem, mi a hibád pontosan. Bár nem tudom, mássalhangzókat miért nem ír, próbáljátok ki egy másik billentyűzettel is. Tutira szar a jelenlegi.
2014. febr. 5. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Azok alatt a betűk alatt a notebook-ok num-padja van. Vagy az van bekapcsolva, vagy be van nyomva egy FN gomb.
2014. febr. 5. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Kedves Thankyou a windows magyar!
2014. febr. 5. 17:11
 5/6 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező! A problémád tutira hasonló, mint amit az utolsó válaszoló adott, én hülyeségeket írtam sajnos...


Más ötlet nincs...

2014. febr. 5. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszi thankyou majd megnézem ha szombaton megyek hozzájuk!
2014. febr. 5. 21:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!