Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Filmeket nem játssza le...

Hipermenyét kérdése:

Filmeket nem játssza le pendriveról, ötlet?

Figyelt kérdés

Hello!

Problémám a következő:

Vettem egy Kingston, 16 gigás (gyakorlatban 15,6gb) pendrive-ot. Mindent fel tudok rá tenni, képet, zenét, programokat, játékokat, stb, viszont a filmeknél valami nem okés. Felraktam rá 3-4db ~1Gb-os filmet, mindet le is játszotta. Utána raktam még rá egyet, szintén kb 1gb, és ugyan úgy .avi formátumú, mint a többi. Na mármost az újonnan felrakott filmeket, már nem játssza le. (gépről még simán)


Windows Media Player ezt írja ki:

"A Windows Media Player nem tudja lejátszani a fájlt. Lehet, hogy a lejátszó nem támogatja ezt a fájltípust, vagy azt a kodeket, amellyel a fájlt tömörítették."


VLC pedig simán vagy el se indítja, vagy csak kb 30 percig játssza le, utána a kép/hang megáll, a számláló tovább megy...


Maga a pendrive Fat32-es, próbáltam átformázni NTFS-re, XP és Win7 is kb 99%-nál kidobta, hogy nem tudja befejezni a formázást...


Nem tudja valaki véletlenül, hogy mi lehet a gond? Neten már nézelődtem, de megoldás semmi, csak 1 embernek volt ugyan ez a problémája, egy noname penyóval...


Esetleges segítséget előre is köszönöm!



2014. febr. 5. 03:16
 1/4 coopper ***** válasza:

Szia.


Vidd vissza ahol, vetted, garanciába cseréljék ki. (Ha nem tudod megformázni, akkor egyértelműen rossz a pendrive)


Sok sikert.

Üdv.

2014. febr. 5. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Ha gépről indult, pendriveról meg nem, akkor nem is kérdés, hogy a pendrive a rossz!

Ha tudod, tényleg cseréld vissza!!

2014. febr. 5. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Értem, visszavinni nem tudom, bizonyos okok miatt... Az a furcsa, hogy minden rámegy, csak a filmeket egy bizonyos szám után már nem játsza le. Úgyértem mondjuk rárakom A, B, C, D filmet, azokat lejátssza, de E, F, G filmeket már nem (a-b-c-d ettől függetlenül még mindig jó). NTFS-re nem tudom csak formázni, utána fat32-re problémamentesen visszalehet... Szóval akkor simán rossz? :\ Senki nem találkozott még ilyennel?
2014. febr. 5. 15:18
 4/4 weca válasza:
N ékem megy a gépről de a gungig cd lejátszó nem ismeri fel mi ért ötlett szar a cd -lejátszó usb -je köszi a segitséget
2014. febr. 16. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!