Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Xbox360 on sehogy se tudom...

Rolfus kérdése:

Xbox360 on sehogy se tudom megcsinálni a netet valami ötlet?

Figyelt kérdés

sziasztok!

Van egy RGH-s Falcon alaplapú xbox360-om és az lenne vele a probléma hogy amikor a netet rádugom egyszerűen sehogy nem ismeri fel hogy rajta van mintha be se dugtam volna. Régebben volt rajta net működött is minden jó volt majd egyik nap úgy döntött ,hogy neki úgy sokkal jobb ha nincsen vagy nemtudom... Azóta próbálkoztam néhány dologgal ,de nem jutottam vele semmire. Szét is szedtem és semmi látszólagos sérülés nem volt belül, már azóta vettem egy direkt Microsoftos Xbox360 Wifi Adaptert és ezt se érzékeli mintha be se lenne dugva és csak folyamatosan pirosan világít. Ha bárkinek bármi ötlete van és megosztaná velem ,hogy mit lehet ilyenkor csinálni azt nagyon megköszönném :)



2014. febr. 5. 16:41
 1/2 anonim ***** válasza:
2014. febr. 9. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Sajnos nem segített megnéztem néhány videot de mégcsak nem is hasonló az én problémám mert én miután rámegyek a network settingse majd kiválasztanám hogy wired vagy wireless mindkettőre azt írja hogy csatlakoztassam. Pedig csatlakoztatva van csak nem túlzottan akarja érzékelni.
2014. febr. 10. 10:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!