Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Galaxy Nexus (használt) vs...

Galaxy Nexus (használt) vs Lumia 520?

Figyelt kérdés

Nagy dilemmában vagyok, adott egy időzített bomba, Galaxy Nexus készülék, amit most lehetőségem van eladni (áron alul) és venni egy új Lumia 520-ast. Nos az a probléma, hogy sokat kellene ráfizetni hogy olyan telefonom legyen amit szeretnék. Viszont gazdaságilag még többet bukhatok a Galaxy Nexus-on ha megadja magát mondjuk holnap, mivel már nincs garancia rajta, és a kijelző is AMOLED ami napról napra csökken az élettartama. Eddig buktam rajta úgy 25 ezret, de ez nagyon hamar változhat. És bebizonyította hogy nagyon instabil és az akkuja is gyene.


Kérdés a következő:


Adjam el és vegyek egy alsó kategóriás telefont, de legalább lesz rajta garancia, vagy tartsam meg a mostani telefonomat, ami minden tudásával kielégít? Egy biztos nem lesz ilyen lehetőségem mert hamarosan ismét munkanélküli leszek, ezért is lenne fontos biztosítani a pénzem egy gyári garanciával.



2014. febr. 6. 00:44
 1/1 Barney96 válasza:
Szerintem cseréld... A Nokia még hardveresen is erősebb+a nexusod már tényleg öreg és mi van ha holnapután kipurcan.. Meg amúgyis jó teló az 520.. Szerintem cseréld
2014. febr. 6. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!