Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » PS3-hoz kéne segítség! Pixeles...

PS3-hoz kéne segítség! Pixeles a kép, akármelyik monitort használom! Részletek lent! Kéne egy kis segítség?

Figyelt kérdés
Szóval nemrég vettem egy PS3-at, nagyon új vagyok a témában, szóval lehet, hogy hülyeséget kérdezek. Vettem hozzá HDMI kábelt, rákötöttem TV-re, PC-hez használt monitoromra, minden okés, flottul megy, játékmenet/irányítás teljesen jó, csak 1 problémám lenne.. A kép valahogy pixeles, mintha kisebb felbontásban játszanék. A TV amit használok kicsit régebbi, ALBA márka(lényegtelen, azon nem csodálkozom, hogy ezen problémás...), a monitorom viszont egy 23" LG D2343 Cinema 3D. Ezen elvileg jól kéne, hogy menjen, nem? Nem olyan nagy ügy amúgy, csak mikor nézem tube-on a gameplay videókat kicsit lehangol a dolog, hogy ott sokkal letisztultabb, szebb a grafika, nálam meg éles, pixeles, kisebb felbontású. Ezen hogy tudnék változtatni? PS-ben kéne állítani valamit? Vagy esetleg más TV/monitor kéne hozzá? Előre is kösz a válaszokat!

2014. febr. 6. 06:38
 1/2 TaKy99 ***** válasza:

Valószínűlehg a TV-d miatt a maximális felbontás le lett véve 720p-re.

A PS3 XMB Settings > Display Settings > Video Output Settings menüben be tudod újra beállítani a felbontást.

Settings > Display Settings > Video Output Settings


De, azért hozzátenném, hogy elég sok játék csak 720p-ben megy, főleg az újabbak, mert a PS3-már nem bírta a sok számítást lag nélkül...

Úgyhogy ne várj csodát!

2014. febr. 6. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 TaKy99 ***** válasza:

Na, még linket beilleszteni sem tudok :)


Na még egyszer: [link]

2014. febr. 6. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!