Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ezek normális adatok?

Ezek normális adatok?

Figyelt kérdés
Csatolom a képet: [link]

2014. febr. 8. 14:30
 1/9 anonim ***** válasza:

Ezt vmilyen progival terhelted le? Nem normális. Ez laptop? Mert ha az akkor vegyél alá hűtőt:

[link]

2014. febr. 8. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ez egy asztali gép! Ez az hogy nem is terhelem! Nem értem ez mitől van!
2014. febr. 8. 15:11
 3/9 anonim ***** válasza:
Akkor tisztítsd ki mert biztos hogy több kiló kosz van benne.
2014. febr. 8. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Most lett össze rakva kb 1 hete!
2014. febr. 8. 15:33
 5/9 anonim ***** válasza:

Ha új a konfig, akkor valamelyik alkatrész hibás lehet.


Lehet hogy az alaplapi hőmérők rosszak, de az is lehet hogy valósak az adatok. Nézted már kézzel is, hogy mennyire van benne meleg?

2014. febr. 8. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Akkor tényleg nincs semmi tippem. Nézd meg minden hűtés működik-e mert akkor nagy valószínüséggel valami hibás.
2014. febr. 8. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Meleg! Kézzel fogva is! A vga-passiv hűtés van! De szerintem az alaplapon a chip nyomja át a hőt rá!! Mert azon nincs gyárilag rajta hűtés!
2014. febr. 8. 17:35
 8/9 anonim ***** válasza:
Vegyél rá chipset hűtőt
2014. febr. 8. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

De mivel rakjam rá?? Semmi hely nincs ahova a lábak mennének! De szerinted is ez melegíti a vga?? Ha a vga-ra rá teszek egy ventit annak a hőmérséklete lejjebb megy,de a fekete chipp az nem!! És az van mellette! A Videokártya Gigabyte GeForce 8500 GT. Alaplap: Intel Pearl Creek DG31PR


Csatolok képet az alaplapról de jelöltem!!

Kép: [link]

2014. febr. 8. 19:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!