Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Melyik laptop lenne a jobb...

Melyik laptop lenne a jobb választás? (Dell vagy Asus)

Figyelt kérdés

Dell Vostro 5470 (i5 4200U, Nvidia GT 740M)

Asus X450CC (i7 3537U, Nvidia GT 720)

Hosszú távra, egyszerűbb CAD-es programokhoz keresek laptopot, munkára és multimédiára, ami mobilis kellően. Megbízhatóság szempontjából szerintetek melyik a jobb választás?

Köszi!



2014. febr. 10. 10:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha játszani nem igen akarsz vele akkor i7 játékhoz i5 jobb.
2014. febr. 10. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Az Asus mennyire megbízható márka? (Sok rosszat hallottam) Mert a Dell-ben megbízom.
2014. febr. 10. 13:16
 3/4 anonim ***** válasza:
nagyon is megbízható márka az asus.. csak 2 gép van a lakásba ami 11éves hibátlanul működik van 3 éves asus laptopom semmi baja még az akksi is tökéletesen működik benne és decemberbe vettem egy másik asus laptopot úgyszint semmi baja most is arról írok nagyon jól csinálja a dolgát az asus
2014. febr. 10. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Van egy 4.5 éves asus notebookom, működik, de annak ellenére,hohy a házból ki se vittem, eltört a burkolata. Van ehy 2éves működésképtelen asus netbookom és egy 1.5éves dell vostrom. A dellt vedd!
2014. febr. 10. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!