Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Akik mostanában kötöttek...

Akik mostanában kötöttek szerződést az invitellen ( csak ADSL internet és telefon ) milyen modemet kaptatok tőlük a nethez?

Figyelt kérdés

2014. febr. 11. 09:22
 1/5 Tengor ***** válasza:
Amilyen épp kéznél lesz a szerelőnél.
2014. febr. 11. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én legutóbb dialcom 1600-at kaptam, matávos felirattal.
2014. febr. 11. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Első... Te egyébként mire válaszoltál? o.O xDDD mert nem a kérdésemre az is biztos...:D
2014. febr. 11. 13:15
 4/5 Tengor ***** válasza:
Bocs, én már a következő kérdésedre válaszoltam, hogy te milyent fogsz kapni. Jogos az észrevétel.
2014. febr. 11. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
amúgy semmi gond.. :D tudom hogy ha valaki leírja hogy xy típusú modemmel kötötték be pl ma délelőtt arra nincs garancia ha ma délután nekem bekötik hogy ugyan olyat kapok... csak mégis... informálódás mármint remélem hogy nem ilyen D-LINK360R fajta modemet kapok megint mint annó amin tükörtojást lehetne sütni mert olyan forró és jóformán semmi szellőzés nincs rajta
2014. febr. 11. 14:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!