Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Honnan tudhatom melyik a...

Honnan tudhatom melyik a rossz, a külső winchester, vagy az asztali médialejátszó?

Figyelt kérdés
Nem érzékeli a médialejátszóm (noname, mindent lejátszó) a külső vinyót (500 GB WD), viszont, ha a számítógéppel kötöm össze, ott gond nélkül tudom használni. A médialejátszó pedig pendrive-ot vagy memóriakártyát érzékeli és játszik is le róluk.

2014. febr. 11. 19:15
 1/3 anonim ***** válasza:
Első körben a fájlrendszerre gyanakodnék (feltételezem HDD-t NTFS-re, pendrive-okat FAT-re formáztad - nézd meg, NTFS-es pendrive-ot lát-e), másodsorban pedig a külső merevlemez nagyobb áramfelvételére, bár egyiknek sem illene problémát jelentenie.
2014. febr. 11. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Lehet a ludas a fájlrendszer, vagy pedig túl sok az 500 Gb a lejátszónak.

Az én USBs DVD lejátszóm maximum 250 Gb ig támogatja a külső tárolóeszközt, és kizárólag FAT32-es fájlrendszerre formázhatom ha használni akarom.

2014. febr. 11. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Az a gondom, hogy már több mint egy éve használom ezt a párost és eddig nem volt gond. Így sajnos azt sem tudom, hogy melyiket cseréljem le alkalomadtán, mert külön-külön mindkettő működik.
2014. febr. 11. 19:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!