Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Az USB portoknál nem lehet...

Az USB portoknál nem lehet stabilan kihozni az 500Hz-et, ha alaplapi hiba, van megoldás a cserén kívül?

Figyelt kérdés

Egy ideje fennáll az a probléma, hogy az USB portokat 500Hz frissítési rátán használom az egerem miatt. Január elején vettem egy SteelSeries Kinzu V2 Pro egeret, amivel azt hittem meg fog oldódni a probléma, de nem így lett. Részletesen a probléma az, hogy egy ideig jól működik 499-500Hz-en az egér, de egy idő után "megőrül" az egér és 520-750Hz tartományban mozog a frissítése, de nem ritka, hogy 1000 fölé felmegy. Ezt megoldani (egy kis ideig) úgy lehet, hogy kihúzom az egeret majd visszadugom, ezt párszor meg kell ismételni, hogy tényleg működjön. Az alaplapom egy Gigabyte GA-M61PME-S2P.

Amiket már kipróbáltam:

- Kitisztítani az USB portokat és a gép egész területét.

- Másik USB portba átdugni az egeret.

- Frissebb alaplapi drivereket feltelepíteni.

- Másik operációs rendszeren kipróbálni.

- Fölösleges folyamatokat leállítani, hogy ne terhelje annyira a processzort.

- A külső merevlemezt leválasztani.



2014. febr. 12. 21:48
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!