Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ehhez a procihoz milyen hűtőt...

Jusuf Sallai kérdése:

Ehhez a procihoz milyen hűtőt ajánlanátok? A gyári hűtővel sajnos 79-81 fokra melegszik a procim és kikapcsol egyfolytába a gép vagy ujraindul. Olyan hűtő kellene ami levinne a normál hőmérsékletre.

Figyelt kérdés
Processor:AMD Fx(tm)-4100 Quad-Core Processor (4CPUs)~3,6GHz
2014. febr. 12. 23:26
 1/7 anonim ***** válasza:
Annál a hőmérsékletnél nem szabafna kikapcsolnia...tápod és alaplapod pontos tìpusa?
2014. febr. 13. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

alaplap: Asus M5A78L-M LX

táp:GPA-500S

2014. febr. 13. 02:28
 3/7 anonim ***** válasza:
pasztázd újra addig is még veszel hűtőt.amúgy a nekem a 760k-m nak 80 fokig van a linitje.nem húzott gyári hűtővel 55fok fölé nem megy
2014. febr. 13. 04:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Egy szervízbe letoltak a pasztázásért elvileg ezt nem szabad, leis kapirgálták róla mert előtte bevolt pasztázva.

Nemtudom hogyan kéne megcsinálni szervizekbe 7ezer forintot fizettem ki 4 szer a bevizsgálási dijért és hazadták ugy hogy minden süti de nekem egyfolytába kikapcsolgat illetve ujraindul nem tudok se játszani se semmi. processzorom az tuti hogy tul melegszik tehát a hűtő az mindenféle képpen kell akkor ugye?

2014. febr. 13. 13:53
 5/7 A kérdező kommentje:

Szerintetek ez a hűtő jó lenne hozzá?

[link]

2014. febr. 13. 13:57
 6/7 anonim ***** válasza:
lehet hogy gyári hibás a proci.ennyire nem gyenge a gyári hűtő.az azért van hogy oc nélkül stabil 70 fok alatt tartsa
2014. febr. 13. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Gyári hibás szerintem nem lehet mert akkor elsem indulna,vagy nem csak bizonyos időközönként kapcsolna ki illetve indulna ujra, és miután kikapcsol vagy ujraindul mindig várnom kell 1 kis időt mert addig egyáltalán nem tudom bekapcsolni mert a töltőképernyőnél kikapcsol.
2014. febr. 14. 13:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!