Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » (Windows telepítés) Vajon...

(Windows telepítés) Vajon működni fognak így a HDD-re lementett és telepített játékok? (részletek lent)

Figyelt kérdés

Sziasztok! Nagyon sokan nyaggattak már azzal, hogy miért nem veszek már egy nyavalyás Windows 7 64-bitet mert, nekem 32-bit volt... És arról a HDD-ről amire a win 7 volt telepítve, és lesz telepítve, arról a HDD-ről átraktam a másik HDD-re ami 1 terrás, és csak játékok vannak rajta, a játékokat.


A következő lenne a kérdésem:


Azok a játékok, amiket már elve, a C-re vagy pedig az 1 terrásra telepítettem (alapból), és át vannak pakolva az 1 terrásra, azokat nem kell újra telepíteni ha 64-bitem lesz? Mert azok 32-bitre voltak telepítve, és ezért kérdezném meg inkább, mielőtt belevágnék a 64-bit telepítésébe...


Minden jó válaszért, zöld kéz a jutalom!



2014. febr. 13. 13:10
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

mindenképpen újra kell rakni a játékokat

:(

2014. febr. 13. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
szerintem is újra kell telepíteni, az olyanokat nem kell csak, amik amúgy is mennek úgy hogy az egyszer telepített játékot rakosgatod egyik gépről a másikra és működik, van ilyen is
2014. febr. 13. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Oké, rendben. Hát, kissé szomorú vagyok. De attól még, megkapjátok a zöld kezeket!
2014. febr. 13. 16:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!