Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért nem tudom updatelni az...

Misi0023 kérdése:

Miért nem tudom updatelni az ASUS alaplapom?

Figyelt kérdés

A lap egy ASUS Sabertooth 990FX R2.0.

A hivatalos honlapról leszedtem a jelenleginél frissebb bios updatet ami egy .cap file.

Elvileg a biosból kell frissiteni, de amikor ott rátallózok (látja is a file-t), kiirja, hogy nem EFI Bios.

No ilyenkor mi van? :)


2014. febr. 16. 11:02
 1/8 Tengor ***** válasza:
A frissítés tartalmaz olyan szolgáltatást, amire szükséged van v. csak unatkozol?
2014. febr. 16. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Gábor_79 ***** válasza:
És FAT-ra is van formázva a pendrive?
2014. febr. 16. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Tengor: Unatkozom is, meg szeretem ha minden friss. + improve system stability :D Meg fx 9370-es procim van ami viszonylag új a laphoz képest, gondoltam hátha számit valamit.


Gábor_79: nem pendriveozok. Lehet ez a gond? Vinyóról akarom feltenni.

2014. febr. 16. 11:29
 4/8 Gábor_79 ***** válasza:
Igen, a leírásban benne van az ASUS lapoknál, hogy az adathordozónak FAT32/16 formátumban kell lenni, egyetlen partíción.( A Manual-ban benne van.)
2014. febr. 16. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Gábor_79 ***** válasza:
* magyarul arra csomagold ki!
2014. febr. 16. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Tengor ***** válasza:
Az unatkozás közben ugye azt is elolvastad, hogy a félre flashelt alaplapot elég körülményesen lehet javítani?!
2014. febr. 16. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Gábor_79 ***** válasza:
Mondjuk én BIOS-ból való frissítésre gondoltam, arról beszélek. Windows alól nem javallott frissíteni, így azt nem is ismerem ennél fogva.
2014. febr. 16. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Igen biosból lehet ezt is frissiteni, manualt meg nem olvastam el :$

Tudom hogy hazavághatja, elvileg dual biosos.

Csak windowsos update-el volt eddig dolgom, ilyennel nem, de annyira talán értek hozzá, hogy ne csesszem el :D

A pendrive-os cucc bejött szóval köszönöm szépen a válaszokat! :)

2014. febr. 16. 12:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!