Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mitől van az, hogy akadoznak...

Mitől van az, hogy akadoznak a videók?

Figyelt kérdés

Mi lehet az oka annak, hogy folyton akadoznak a videók? szinte szaggat a videó. Esetleg valami driver hiba lehet? vagy valami program hiánya? vagy mi lehet ennek az oka?

géptípus: Samsung N145 Plus Netbook. 1GB Memória 1,66Ghz Processzor.



2014. febr. 17. 20:58
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem a videó kártya lesz a gond, esetleg próbáld meg a vlc playert, az elég igénytelen, illetve próbáld meg a kevésbé jo felbontású filmeket lejátszani, ha azok mennek, de a HD nem, akkor videokártya csere, ha lehet, vagy ha szeretnéd.
2014. febr. 17. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

#1

nem akarlak elkeseríteni, de egy netbookban vga csere?

Sajnos el kell keserítenem a kérdezőt, hogy ezzel együtt kell élni.

Az a gép maximum a HD felbontású filmeket tudja lejátszani akadás nélkül(abból sem mindegyiket).


Amit én ajánlanék:

1. vlc telepítése és azon megpróbálni lejátszani a videót (#1-vel ellentétben én nem tartom "igénytelennek", hanem kis gépigényű/egyszerű kinézetű programnak, amúgy szerintem az egyik legjobb videólejátszó program

2. ha akadna a videó, xp újratelepítés, majd driverek feltétele, majd vlc telepítése, és így kipróbálni. Ha így is akad, akkor sajna tényleg csak másik gép vétele marad, vagy rosszabb minőségű filmek nézése

2014. febr. 18. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, neten játsza le szarul a videókat, pl. youtube. Nem a gépen lévő filmekkel van a probléma.
2014. febr. 18. 21:28
 4/5 anonim ***** válasza:

a netes videóhoz még erősebb gép kell

Ez ellen nehéz tenni.

próbáld meg úgy, hogy ha sok youtube videó érdekel, akkor szedd le a videót és nézd meg gépről.

Azt hogy mivel tudod leszedni, sajnos nem írhatom ide le (ytd_downloader) :) alulvonás helyett szóköz :)

Letöltöd, telepíted, majd a youtube videó oldalának a linkjét bemásolod bele és leszeded vele. Így gépről már nem fog akadni

2014. febr. 19. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2014. febr. 19. 14:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!