Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mi miatt kapcsolhat ki a...

Mi miatt kapcsolhat ki a notebookom?

Figyelt kérdés

Sziasztok kb egy éve vettem Asus notebookomat idáig szépen és problémamentesen üzemelt. De az elmúlt hetekben olyan hiba jött elő, hogy egy óra hosszánál nem bír többet akksiról és fogja magát kikapcsolt. Először azt hittem az akkumulátor a ludas, ezért vettem egy másikat de ugyanaz az hiba előjött. Mivel, hogy a gép garanciális ezért kértem a garanciális javítást, ott állítólag nem tapasztaltak semmit így hát visszaküldték 5 nap múlva. De láss csodát a hiba ugyanúgy fenn áll. Szerintetek mi lehet a hiba oka ?

Előre is köszi válaszokat! 19/F



2014. febr. 20. 11:35
 1/3 anonim ***** válasza:

hűtőborda porral eltömődése okozhat ilyen hibát

főleg ha még nem lett belenyúlva

2014. febr. 20. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Garanciális javításon már volt de 3 nap múlva megküldték.A hőmérsékletet megmértem Everesttel 50 fok fölé nem ment a proci és 38 fokos volt a hdd.
2014. febr. 20. 15:57
 3/3 anonim ***** válasza:
Én megnézném nem-e fut valami a háttérben 100%-on.. Vagy vírus esetleg és az meríti le a gépet
2015. ápr. 22. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!