Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Melyik tablet a jobb, gyorsabb...

Melyik tablet a jobb, gyorsabb stb? M-Tech aTAB 7T 8GB vagy VEGA D7124 4GB DualCore

Figyelt kérdés
Azt látom, hogy RAM-ban a Vega kétszer annyi, mint az M-Tech (1GB/512MB), valamint hogy a Vega 2x1GHz-es Cortex A7, míg a másik 1x1,2GHz ARM Cortex A8. Viszont tabletek hardveres szempontjaiban nem mozgok otthonosan. Nincs szükségem csúcs tabletre, de mivel kb 3-4 ezer a különbség, csak a jobbat szeretném és ebben kérném ki a véleményeket. Előre is köszönöm.
2014. febr. 20. 21:28
 1/3 anonim ***** válasza:

szerintem inkább a jobb minőségű termékek felé közeledj pl:

[link]

De mondjuk szerintem tabletet nem érdemes venni én szerencsének köszönhetően kifogtam egy 10"-os notit 15-be annyi a hibája, hogy 0%os az aksija. Igaz használtan.

Esetleg amit tudok még ajánlani az: [link]

ez már 4 magos processzorral van felszerelve.

Teszt róla: [link]

2014. febr. 20. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igazából én is használtan néztem ezeket, csak még mindkettőre van minimum fél év garancia... valamint mivel nekem sem igazán van rá szükségem csak költözés miatt kapcsolattartás céljából kéne rokonságon belül (e-mail stb.) így én sem szánok rá többet 18-20-nál. Szóval a márkásabb termékek újonnan "sajnos" kiesnek a keretből. Tudom, hogy vannak jobbak, persze drágábban, de a célt kiszolgálnák ezek is. Ezért kértem, kérnék ezekről véleményt, hogy még ha alsó kategória is, akkor is e két termék közül csak jobb "0,01%-kal" a másiknál.
2014. febr. 20. 22:16
 3/3 anonim ***** válasza:

Én a helyedben bemennék egy GSM boltba ott általában szokott lenni használt tab is. 2 közül talán a Vega jobb dual core miatt, de nem valami erőgép egyik se...

De esetleg vegyél újat és még mondhatni jót is: [link]

Processzora sokkal gyorsabb mint a 2 általad említettnek és ráadásul ez már jóval nevesebb, jobb márka.

Vega márkájú van a haveromnak és már szervizbe is vitte 2 hónap használat után... És 2-3 hétig szervizbe volt.

Szóval ennyiért DPS Titan 7

2014. febr. 21. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!